MÖBLER / Bord / Spelbord 12178157

nr 1217 8157

Spelbord

1800-tal. Längd: 84, djup: 40 cm, höjd: 68 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 19 november 2018
kl 19:08:20